apie studiją

SPACE the PLACE studija įsikūrusi unikaliame, industrinio stiliaus pastate - buvusiame DROBĖS fabrike.

SPACE the PLACE studijos stilių, galima sakyti, padiktavo pats pastatas.
Industrinėje, lofto stiliaus erdvėje, norėjosi stilingų akcentų, sukuriančių jaukią, namų aplinkos aurą.
Studijoje vyrauja pastelinės žemės spalvos, odos, veliūro, medienos faktūros, augalų motyvai, o kiek grubesnė, industrinė aplinka tarsi prieskonis, kuris erdvei suteikia ypatingo šarmo ir atskleidžia jos charakterį.

Studija itin šviesi ir erdvi. 
Į pietryčius orientuoti dideli langai, leidžia mėgautis saule ir dienos šviesa praktiškai visą dieną, tobula aplinka dienos šviesos fotosesijoms. Užuolaidos ne tik priduoda jaukumo, bet jų pagalba puikiai galima valdyti šviesą.
Bendras studijos plotas 60 m2, aukštos, beveik 5 m. lubos, suteikia didelės erdvės pojūtį.
Tamsiu paros metu studijoje yra galimybė naudotis jaukiu namų aplinkos apšvietimu, kurį suteikia šviestuvai bei įvairios lemputės.

Studija SPACE the PLACE nuolat pildoma įvairiais stilingais bei praktiškais rekvizitais tiek fotosesijoms, tiek kito pobūdžio veikloms. Jais galėsite naudotis visu nuomos laikotarpiu.
Galimas ir individualus rekvizitų, reikalingų priemonių ar renginio organizavimas.

APIE DROBĘ

DROBĖS fabrikas analogų neturinti, reprezentatyvi, industrinė erdvė tiek verslui, tiek kūrybinėms veikloms.
Patogi DROBĖS pastato lokacija - vos 4 km nuo miesto centro.
Aiškus, lengvas privažiavimas, didelis parkingas, jaukios ir stilingos bendrinės erdvės bei pastato aplinka, infrastruktūra ir elementai, kuriuos nuomos laikotarpiu galima išnaudoti savo reikmėms.

DROBĖJE įsikūrę daugybė veiklų ir specialistų susijusių su kūryba, tad tai puiki vieta bendrystės projektams ir užsiėmimams.

Visame DROBĖS pastate vyraujanti kūrybinė atmosfera, jaukios, meniškos erdvės, puikus įkvėpimo šaltinis tiek dirbantiems čia kasdien, tiek besisvečiuojantiems.


JEI TURITE KLAUSIMŲ, PARAŠYKITE MUMS